Archiv domácí termínové listiny
Archiv rok 2023
Datum | Soutěž | Pořadatel | Výsledky | |
10.12.2023 | Přebor ČOS 2023 | TJ Sokol Hodkovičky | ||
4.12.2023 | Vánoční nadílka | ZŠ Hostivař | ||
2.12.2023 | Mikuláš Cup Klánovice 2023 - ss B, dvojice, trojice | Astra Klánovice | ||
2.12.2023 | O pohár starosty obce Blučina - ss A, B, dvojice, trojice | SK MG Blučina | ||
25.11.2023 | MČR - ss linie B Přihláška | TJ VS Praha | Výsledky | |
19.11.2023 | MČR SS dvojice a trojice Přihláška | SSK Vítkovice, SK MG Havířov | Výsledky | |
18.11.2023 | MČR SS linie A | SSK Vítkovice, SK MG Havířov | Výsledky | |
17.11.2023 | ČMP IX. kolo - Pohár Meteoru | TJ Meteor ČB | Výsledky | |
12.11.2023 | ČMP VIII.kolo – Brněnský drak | TJ Tesla Brno | Výsledky | |
11.11.2023 | Jablonecký pohár | TJ Bižuterie Jablonec/N | ||
11.11.2023 | ČMP VII. kolo - Memoriál Míly Morávkové | VS Praha | výsledky | |
11.11.2023 | RYCON CUP 2023 SS A, dvojice, trojice - přihlašování je ukončeno! | SK MG Máj ČB | ||
5.11.2023 | Creative Caps Cup 2023, SS A, dvojice trojice | TJ Spartak Přerov | ||
5.11.2023 | Cena města Chomutova | SC 80 Chomutov | ||
4.11.2023 | Žďárská popelka SS A, dvojice, trojice | TJ Žďár/S | ||
29.10.2023 | Vinohradský pohár - přidané kategorie ss A, D+T - aktualizováno 12.10. | TJ SPKV | ||
29.10.2023 | ČMP VI. kolo - Žďárský skřítek |
TJ Sokol Žďár/S | Výsledky | |
28.10.2023 | Pohár královny Elišky - VP, KP, SS - přidaná kategorie |
TJ Slavia H.K. | ||
28.10.2023 | South Moravia Cup - SS A,B, D a T | SKP MG Brno | ||
28.10.2023 | Chodov Cup | SK MG Chodov | ||
28.10.2023 | Porta Bohemica Cup - SS A,B, D+T - oprava | GSK Ústí/L | ||
28.10.2023 | ČMP V. kolo - Mariánské Lázně | GSK Mariánské Lázně | Výsledky | |
22.10.2023 | Sametová stuha - SS A,B, D a T | SKP MG Brno | ||
22.10.2023 | Slavoj RG Cup - SS A, dvojice, trojice |
TJ Slavoj Plzeň | ||
21.10.2023 | ČMP IV. kolo - Třebovický čertík - změna | TJ Sokol Třebovice | Výsledky | |
21.10.2023 | Trasko Cup | SK Trasko Vyškov | ||
21.10.2023 | ČMP III. kolo Velká cena města Plzně - SS B | TJ Slovan Plzeň | Výsledky | |
21.10.2023 | Klokan 2023 oprava | TJ Bohemians | ||
15.10.2023 | O Hradeckou stuhu - oprava Přihlašování ukončeno! | SK MG Ajur HK | ||
14.10.2023 | ČMP II. kolo Brno | ASPV Brno | Výsledky | |
14.10.2023 | Veselský pohár - ss, dvojice, trojice | SK MG Vesellí/Moravou | ||
28.9.2023 | Mini Ajur Cup - ZP - oprava | SK MG Ajur H.K. | ||
24.9.2023 | Zlín Cup 2023 - ČMP - I. kolo | KMG Zlín | Výsledky | |
23.-24.9.2023 | MČR JUN A, SEN A | SK Tart MS Brno | Výsledky Juniorky, Výsledky Seniorky | |
16.9.2023 | OIG GYM CUP 2023 - VP | SK MG Máj ČB | ||
17.-18.6.2023 | Carlsbad RG Cup – 11. ročník | TopGym Karlovy Vary | ||
17.-18.6.2023 | Rhytmic Gym Cup - ZP, KP, VP | TJ Sokol Hodkovičky | ||
10.6.2023 | Liberecká špička - ZPMG, D+T jen pro ZP a KP | MG Liberec | ||
2.-4.6.2023 | Tart Cup - juniorky | SK TART MS Brno | ||
2.-4.6.2023 | Grand Prix Brno Tart Cup | SK TART MS Brno | ||
4.6.2023 | Klánovice Cup 2023 | Astra Klánovice | ||
3.6.2023 | Plzeňský pohár | Slavia SK Rapid Plzeň | ||
28.5.2023 | MČR KPMG | SK MG Břeclav | Výsledky | |
27.5.2023 | MČR ZPMG | GyTa Kyjov | Výsledky | |
28.5.2023 | MČR NST A | TJSK Prague | Výsledky | |
27.5.2023 | MČR NML A |
TJSK Prague | Výsledky | |
22.5.2023 | Akademické mistrovství a přebor VŠ | ČAUS - Liberec | Výsledky | |
21.5.2023 | MČR SEN B - aktualizace | SK MG Ajur HK | Výsledky | |
20.5.2023 | MČR NML B - aktualizace | SK MG Ajur HK | Výsledky | |
14.5.2023 | MČR NST B | TJ Sokol Jablonec/N Sportcentrum | Výsledky MČR Výsledky celkem | |
13.5.2023 | MČR JUN B | TJ Sokol Jablonec/N Sportcentrum | Výsledky MČR Výsledky celkem | |
6.5.2023 | Závod ke dni dětí - KP a ZP (jen I.kat.) | TJ VS Praha | ||
6.5.2023 | O pohár města Ostravy | SSK Vítkovice | ||
6.5.2023 | Květinový závod | TJ SPKV | ||
6.5.2023 | Milevský pohárek | ProActive Milevsko | ||
30.4.2023 | XIII. ročník "Lázeňského poháru" - KPMG - přihlašování ukončeno! | GSK Mariánské Lázně | ||
30.4.2023 | O čarodějnické koště z Vinohrad | TJ SPKV | ||
29.4.2023 | Pohár města Kyjova - ZP | GyTa Kyjov | ||
23.4.2023 | Mantilácký tulipánek 2023 | SK MG Mantila | ||
23.4.2023 | Spring Tart Cup | SK TART MS Brno | ||
23.4.2023 | Velká cena města Plzně | SK MG Slovan Plzeň | ||
22.-23.4.2023 | Chomutovský pohár | SC 80 Chomutov | ||
22.4.2023 | Memoriál Aleny Fialové - přihlašování ukončeno! | MG TJ Slavoj Plzeň | ||
22.4.2023 | Kvalifikace JUN A pro MČR 23-24.9.23 | SK Trasko Vyškov | Výsledky | |
23.4.2023 | Zlínský střevíček - ZP | KMG Zlín | ||
16.4.2023 | Vinohradský hrozen - VP | TJ SPKV | ||
16.4.2023 | Přerovská stužka - KP | TJ Spartak Přerov | ||
16.4.2023 | Jiřetínský pohár - ZP | TJ Sokol Horní Jiřetín | ||
16.4.2023 | Hradecká korunka - KP | TJ Slavia Hradec Králové | ||
15.4.2023 | Žďárská pampeliška - ZP - přihlašování ukončeno! |
ŠSK AŠSK Active SVČ Žďár/S | ||
15.4.2023 | Přerovská stuha - VP | TJ Spartak Přerov | ||
15.4.2023 | Jiřetínský dráček - KP | TJ Sokol Horní Jiřetín | ||
15.4.2023 | Traskáček | SK Trasko Vyškov | ||
15.4.2023 | RG Cup - VP | TJ Slavia Hradec Králové | ||
7.4.2023 | UPREAL CUP - pozor změna termínu! | Akademie MG KP | ||
7.4.2023 | O pohár města Vyškova | SK Trasko Vyškov | ||
2.4.2023 | Gymdance Cup 2023 - ZP, VP- doplněno | TJ Gymdance Plzeň | ||
2.4.2023 | Veselská stuha - KP | SK MG Veselí/M | ||
2.4.2023 | XXII. AJUR Cup - Memoriál Radka Urminského | SK MG Ajur Hradec Králové | ||
2.4.2023 | Třebovický čertík - ZP |
TJ Sokol Třebovice | ||
1.4.2023 | Jablonecká perlička - VP, KP | TJ Sokol Jablonec/N Sportcentrum | Výsledky | |
1.4.2023 | Stodůlecký pohár - ZP | SK MG Stodůlky Praha | ||
1.4.2023 | Velikonoční kraslice - ZP, KP | TJ Sokol v Táboře | ||
1.4.2023 | South Moravia Cup - ZP, VP - oprava - přihlašování ukončeno! | SKP MG Brno | ||
1.4.2023 | Bohemka Cup - přihlašování ukončeno! | TJ Bohemians | ||
1.4.2023 | Veselská panenka - ZP, VP | SK MG Veselí/M | ||
1.4.2023 | Třebovický čertík - KP | TJ Sokol Třebovice | ||
26.3.2023 | Ústecký pohárek - ZP, KP | GSK Ústí/L | ||
26.3.2023 | XXXIII. ročník Memoriálu Milady Duckeové a XXII. ročník Poháru města Mariánské Lázně - ZPMG | GSK Mariánské Lázně | ||
26.3.2023 | Velikonoční perníček - 0.ZP, KP |
SK MG Břeclav | ||
25.3.2023 | Bizon's Cup - KP - přihlašování ukončeno! | TJ VS Praha | ||
25.3.2023 | Jarní pohoda - ZP - přihlašování ukončeno! | GSK Tábor | ||
25.3.2023 | Ústecký pohár - VP - oprava - přihlašování ukončeno! | GSK Ústí/L | ||
25.3.2023 | Žďárská Sněženka | TJ Žďár nad Sázavou | ||
18.3.2023 | Pohár dobré vůle - Goodwill Cup 2023 - oprava - přihlašování ukončeno ve všech kategoriích! | SK Motorlet Praha | Výsledky | |
4.3.2023 | Disney Cup - přihlašování ukončeno! | SKP MG Brno | ||
4.3.2023 | Milevský pohár - přihlašování ukončeno! | ProActive Milevsko | ||
21.1.2023 | Led(n)ová vločka - VP | GSK Tábor |
Archív rok 2022
Datum | Soutěž | Pořadatel | Výsledky |
4.12.2022 | Klánovický mikuláš Cup 2022 | Astra Klánovice | |
3.12.2022 | Přebor ČOS | TJ Sokol Milevsko | |
26.11.2022 | MČR ss linie B | ASPV Brno | Výsledky |
20.11.2022 | Finále ČMP - Brněnský drak | TJ Tesla Brno | Výsledky |
20.11.2022 | MČR dvojice a trojice | SK MG Mantila Brno | Výsledky |
19.11.2022 | MČR ss linie A |
SK Provo Brno | Výsledky |
17.11.2022 | IV. ČP - ss linie B | TJ Meteor Č.B. | |
17.11.2022 | Sametová stuha - ss, D+T | SKP MG Brno | |
13.11.2022 | IV. MP - ss linie B Zlin Cup |
KMG Zlín | |
13.11.2022 | Mantila Gym Cup 2022, ss linie A, D+T | SK MG Mantila | |
12.11.2022 | Jablonecký pohár | TJ Bižuterie Jablonec/N | |
12.11.2022 | Žďárská Popelka – SS, D+T | TJ Žďár nad Sázavou | |
12.11.2022 | Klokan 2022 - závod zrušen |
TJ Bohemians Praha | |
12.11.2022 | III. ČP - Memoriál Míly Morávkové |
TJ VS Praha | |
12.11.2022 | Rycon Cup 2022 | SK MG Máj Č.B. | |
6.11.2022 | Porta Bohemica Cup - ss linie A, B a D+T |
GSK Ústí/L | |
6.11.2022 | Creative Caps Cup - SS, D+T | TJ Spartak Přerov | |
30.10.2022 | Vinohradský pohár - SS a i B, D+T a VP NNML - oprava |
TJ SPKV Praha | |
29.10.2022 | II. ČP ss linie B | GSK Mariánské Lázně | |
29.10.2022 | Mickey Mouse Cup - SS, D + T | TJ Třebíč/MG Elvis | |
28.10.2022 | Pohár královny Elišky | TJ Slavia Hradec K. | |
23.10.2022 | O pohár víly MonPeri 2022 - oprava |
TJ Slavoj Plzeň | |
22.10.2022 | Trasko Cup | SK Trasko Vyškov | |
22.10.2022 | II. MP ss linie B | SK MG Břeclav | |
22.10.2022 | I. ČP - Velká cena města Plzně |
SKMG Slovan Plzeň, SKMG Plzeň Bolevec | |
16.10.2022 | O Hradeckou stuhu - oprava | SK MG AJUR H.K. | |
15.10.2022 | I. MP SS linie B | TJ Sokol Třebovice | |
15.10.2022 | Veselský pohár -SS a, D+T |
SK MG Veselí/M | |
15.10.2022 | Cena města Chomutova | SC80 Chomutov | |
8.10.2022 | South Moravia Cup - SS, D+T - oprava 2 | SKP MG Brno | |
5.6.2022 | MČR KPMG | TJ VS Praha | Výsledky |
4.6.2022 | MČR ZPMG | TJ VS Praha | Výsledky |
4.6.2022 | Plzeňský pohár 2022 | Slavia SK Rapid Plzeň | |
4.6.2022 | Chodov Cup 20. ročník | SK MG Chodov | |
4.-5.6.2022 | Carlsbad RG Cup 10. ročník | TopGym Karlovy Vary | |
28.-29.5.2022 | MČR Naděje mladší A, Naděje starší A | SK Trasko Vyškov | Výsledky NML A 2013, Výsledky NML A 2012, Výsledky NST A 2011, Výsledky NST A 2010 |
28.5.2022 | Jarní kohoutovický pohár | ASPV Brno | |
28.5.2022 | Jarní pohoda - ZP | GSK Tábor | |
21.-22.5.2022 | MČR Seniorky B, Naděje mladší B - změna místa konání! | SK MG AJUR Hradec Králové | Výsledky NML B, Výsledky SEN B |
19.5.2022 | Akademické mistrovství a Přebory v gym. sportech Propozice | Liberec | Akademický přebor výsledky Akademické mistrovství výsledky |
14.-15.5.2022 | MČR Juniorky B, Naděje starší B | SK MG Olomouc | Výsledky juniorky B, výsledky naděje 2010 B, výsledky naděje 2011 B |
14.5.2022 | Bohemka Cup | TJ Bohemians Praha | |
14.5.2022 | Závod ke dni dětí - KP | TJ VS Praha | |
8.5.2022 | Zlínský střevíček - ZP | KMG Zlín | |
7.5.2022 | Milevský pohárek | Proactive Milevsko | |
1.5.2022 | Veselská stuha - ZP, KP | SK MG Veselí/Moravou | |
1.5.2022 | XII. Lázeňský pohár - KP |
GSK Mariánské Lázně | |
30.4.-1.5.2022 | MČR Seniorky A, Juniorky A | SK Jihlava | Výsledky JUN A, Výsledky SEN A |
30.4.2022 | O Líšeňskou gymnastku - VP | SK Provo Brno | |
30.4.2022 | Veselská panenka - VP | SK MG Veselí/Moravou | |
30.4.2022 | Pohár města Kyjova - čarodějnický slet - ZP | GyTa Kyjov | |
24.4.2022 | Hradecká korunka - KP - Přihlašování ukončeno! | TJ Slavia Hradec Králové | |
24.4.2022 | XXXII.Memoriál M.Duckeové XXI.poháru M.Lázní - ZP | GSK Mariánské Lázně | |
23.-24.4.22 | Chomutovský pohár - oprava | SC80 Chomutov | |
23.4.2022 | Žďárská pampeliška - ZP | ŠSK AŠSK Active SVČ Žďár/Sáz | |
23.4.2022 | Spring Tart Cup | SK Tart MS Brno | |
23.4.2022 | Pohár města Ostravy | SSK Vítkovice | |
23.4.2022 | RG Cup - VP | TJ Slavia Hradec Králové | |
23.4.2022 | Jarní pohár města Plzně - ZP, VP | TJ Slovan Plzeň | |
16.4.2022 | O pohár města Vyškova | SK Trasko Vyškov | Výsledky |
10.4.2022 | Jiřetínský pohár - ZP | TJ Sokol Horní Jiřetín | |
10.4.2022 | Přerovská stužka - KP | TJ Spartak Přerov | |
9.4.2022 | Vinohradský hrozen - VP | TJ SPKV | |
9.4.2022 | South Moravia Cup - ZP, VP | SKP MG Brno | Výsledky |
9.4.2022 | Jiřetínský dráček - KP | TJ Sokol Horní Jiřetín | |
9.4.2022 | Přerovská stuha - VP |
TJ Spartak Přerov | |
9.4.2022 | Gymdance Cup 2022 - ZP, KP | TJ Gymdance Plzeň | |
9.4.2022 | Pohár dobré vůle - Goodwill Cup 2022 | SK Motorlet Praha | Výsledky |
3.4.2022 | XXI. Ajur Cup - Memoriál Radka Urminského - Přihlašování ukončeno! | SK MG Ajur Hradec Králové | |
2.4.2022 | Stodůlecký pohár | SK MG Stodůlky | |
2.4.2022 | Memoriál Aleny Fialové | TJ Slavoj Plzeň | |
2.4.2022 | Velikonoční kraslice - ZP, KP | TJ Sokol v Táboře | |
2.4.2022 | Velikonoční perníček O.ZPMG, KP | SK MG Břeclav | |
2.4.2022 | Jablonecká perlička | TJ Sokol Jablonec/N Sportcentrum | Výsledky |
27.3.2022 | Třebovický čertík - KP | TJ Sokol Třebovice | |
27.3.2022 | Ústecký pohárek - ZP, KP | GSK Ústí n.L. | |
26.-27.3.2022 | Gym Cup 2022 - VP, KP | TJ Sokol Hodkovičky | |
26.3.2022 | Třebovický čertík - ZP | TJ Sokol Třebovice | |
26.3.2022 | Ústecký pohár - VP | GSK Ústí n.L. | |
Bizon's Cup - KP |
VS Praha | ||
19.3.2022 | Milevský pohár - 31. ročník |
Proactive Milevsko | |
19.2.2022 | Disney cup - ZP a VP | SKP MG Brno | |
Archív rok 2021
Datum | Soutěž | Pořadatel | Výsledky |
4.12.2021 | Mikuláš Cup Klánovice 2021 - KP a ZP | Astra Klánovice | |
20.11.2021 | Carlsbad RG Cup | TopGym K.V. | |
20.-21.11.2021 | MČR ZP - opraven a MČR KP | SK MG Břeclav + GyTa Kyjov | Výsledky ZPMG Výsledky KPMG |
17.11.2021 | Klokan 2021 | TJ Bohemians | |
17.11.2021 | Sametová stuha - VP a ZP | SKP MG Brno | |
13.-14.11.2021 | Memoriál Míly Morávkové - ZP,KP,SS linie B | TJ VS Praha | |
6.11.2021 | O čarodějnické koště z Vinohrad - přihlašování je ukončeno | SPKV | |
6.11.2021 | Rycon Cup 2021 | SK MG Máj Č.B. | |
6.11.2021 | Milevský pohár | Proactive Milevsko | |
30.-31.10.2021 | MČR NST B, Juniorky B - oprava 1209 Doplnění rozpisu | SSK Vítkovice | Výsledky NST B Výsledky Juniorky B |
30.10.2021 | Závod ke dni dětí - KP - přihlašování je ukončeno! | TJ VS Praha | |
28.10.2021 | Žďárský sokol - ZP | TJ Sokol Žďár nad Sázavou | |
24.10.2021 | Memoriál Aleny Fialové - pro NST B a JUN B je přihlašování ukončeno! | TJ Slavoj Plzeň | |
23.10.2021 | Velká cena města Plzně - ZP, KP | SK MG Slovan Plzeň | |
23.-24.10.2021 | MČR NML A, NST A - oprava 1209 | TopGym KV | Výsledky |
17.10.2021 | South Moravia Cup 2021 - ZP a VP - přihlašování je ukončeno! | SKP MG Brno | Výsledky |
17.10.2021 | Český pohár - Mariánské Lázně - ss linie B | GSK Mariánské Lázně | |
17.10.2021 | Pohár pražské oblasti v ESG | Dolní Břežany | |
17.10.2021 | Veselská stuha - ZP, KP | SK MG Veselí nad Moravou | |
16.10.2021 | Veselská panenka - VP | SK MG Veselí nad Moravou | |
10.10.2021 | Jiřetínský pohár - ZP | TJ Sokol H.Jiřetín | |
9.10.2021 | Vinohradský hrozen - přihlašování ukončeno! | TJ SPKV | |
9.10.2021 | Velikonoční perníček | SK MG Břeclav | |
3.10.2021 | Lázeňský pohár | GSK Mariánské Lázně | |
3.10.2021 | Seniorky B - oprava 1209 | SK MG Ajur H.K. | Výsledky |
2.-3.10.2021 | MČR NML B | SK MG Ajur H.K. | Výsledky |
28.9.2021 | Zlín Cup 2021_ss linie B | KMG Zlín | |
28.9.2021 | RG Cup - VP | TJ Slavia Hradec Králové | |
26.9.2021 | XXXI.Memoriál M.Duckeové, XX.Pohár města M.L. - ZP | GSK Mariánské Lázně | |
26.9.2021 | Ústecký pohárek | GSK Ústí/L | |
25.9.2021 | Plzeňský pohár - aktualizace 06082021 | Slavia SK Rapid Plzeň | |
25.9.2021 | Ústecký pohár | GSK Ústí/L | |
24.-26.9.2021 | MT seniorky A, Juniorky A - oprava 1209 | SK Tart MS Brno | Výsledky jun A, výsledky sen A |
19.9.2021 | O Hradeckou stuhu přihlašování ukončeno! | SK MG Ajur Hradec Králové | |
18.9.2021 | OIG GYM CUP 2021 | SK MG Máj Č.B. | |
11.9.2021 | Pohár dobré vůle - Goodwill Cup 2021 | SK Motorlet Praha | |
5.9.2021 | Chomutovský pohár | SC 80 Chomutov | |
4.9.2021 | Pohár města Ostravy | SSK Vítkovice | |
4.9.2021 | Hostivař Cup 2021 | TJ ZŠ Hostivař | |
20.8.2021 | Hobit Cup | TJ Slavoj Plzeň | |
Archív rok 2020 - II. pololetí
Datum | Soutěž | Pořadatel | Výsledky |
12.12.2020 | Chodov Cup 2020 | SK MG Chodov Praha | |
6.12.2020 | MČR Kadetky starší |
TopGym Karlovy Vary | |
5.12.2020 | MČR Kadetky mladší |
TopGym Karlovy Vary | |
28.11.2020 | MČR ss linie B | ASPV Brno | |
28.11.2020 | Advent Cup | TJ Slavoj Plzeň | |
22.11.2020 | Finále ČMP | SK MG Břeclav | |
21.11.2020 | Sametová stuha | SKP MG Brno | |
17.11.2020 | Klokan 2020 | TJ Bohemians | |
15.11.2020 | Brněnský drak - MP |
TJ Tesla Brno | |
15.11.2020 | Porta Bohemica Cup | GSK Ústí nad Labem | |
15.11.2020 | Jablonecký pohár - závod je zrušen! | TJ Bižuterie Jablonec/N | |
15.11.2020 | MČR Dorostenky | SK MG AJUR Hradec Králové | |
14.11.2020 | Memoriál M. Morávkové - ČP | VS Praha | |
14.11.2020 | MČR Naděje mladší | SK MG AJUR Hradec Králové | |
8.11.2020 | Hradecká korunka - KP | TJ Slavia Hradec Králové | |
7.11.2020 | RG CUP 2020 | TJ Slavia Hradec Králové | |
7.11.2020 | Žďárská Popelka | TJ Žďár/Sázavou | |
7.11.2020 | Creative Caps Cup | TJ Spartak Přerov | |
7.11.2020 | Pohár Meteoru - ČP IV. kolo | TJ Meteor ČB | |
7.11.2020 |
Vinohradský pohár - Závod je zrušen! |
TJ SPKV | |
1.11.2020 | Velvet Cup - MP - IV. kolo |
TJ Sokol Brno Židenice | |
1.11.2020 |
O Hradeckou stuhu - Závod je zrušen! |
SK MG AJUR Hradec Králové | |
1.11.2020 | Labský pohár - ČP III. kolo | TJ Sokol Ústí/Labem | |
25.10.2020 | Český pohár II. kolo | GSK Mariánské Lázně | |
25.10.2020 | Ústecký pohárek - KPMG a ZPMG Závod je zrušen! |
GSK Ústí/Labem | |
25.10.2020 | MČR naděje starší 2008 | TJ Sokol Bedřichov | |
24.10.2020 | Veselský pohár a Veselská panenka (linie B a VP) - závod je zrušen! |
SK MG Veselí nad Moravou | |
24.10.2020 | MČR naděje starší 2009 | TJ Sokol Bedřichov | |
24.10.2020 | Ústecký pohár - VP - přidaná kategorie - Závod je zrušen! | GSK Ústí/Labem | |
18.10.2020 | GymCup I | SK GymŠarm Plzeň | |
18.10.2020 | Třebovický čertík- MP - III. kolo | TJ Sokol Třebovice | |
17.10.2020 | Velká cena města Plzně - ČP - I. kolo |
SK MG Plzeň | |
17.10.2020 | Chomutovský pohár - Přihlašování je ukončeno! |
SC 80 Chomutov | |
11.10.2020 | Žďárský skřítek - MP - II. kolo |
TJ Sokol Žďár/S | |
10.10.2020 | Táborský pohár - ZP, KP |
TJ Sokol v Táboře | |
4.10.2020 | Kohoutovický Mantila Gym Cup - VP- Přihlašování je ukončeno! | SK MG Mantila Brno | |
4.10.2020 | Zlín Cup - MP -_I. kolo | KMG Zlín | |
3.10.2020 | Plzeňský pohár - Memoriál J. Krocové - Přihlašování je ukončeno! | Slavia SK Rapid Plzeň | |
26.-27.9.2020 | MT seniorky a MČR juniorky | SK MG Máj České Budějovice | Výsledky juniorky Výsledky seniorky MT |
26.9.2020 | Závod ke Dni dětí - společné skladby | VS Praha | Výsledky |
20.9.2020 | Carlsbad RG Cup 2020 | TopGym Karlovy Vary | |
19.9.2020 | Mickey Mouse Cup 2020 | TJ MG Elvis Třebíč | |
13.9.2020 | OIG GYM 2020 | SK MG Máj Č.B. | |
12.9.2020 | Milevsko Cup 2020 | ProActive Milevsko | |
5.9.2020 | Pohár města Ostravy 2020 | SSK Vítkovice |
Archív rok 2020 - I. pololetí
Datum | Soutěž | Pořadatel | Výsledky |
13.6.2020 | Chodov Cup - závod je zrušen, nový termín 12.12.2020 | SK MG Chodov Praha | |
13.6.2020 | Moudrá sova | USK Slávie Ústí/L | |
6.6.2020 | Kontrolní testování | SK Trasko Vyškov | |
31.5.2020 | Lázeňský pohár - závod je zrušen! |
GSK Mariánské Lázně | |
30.5.2020 | Traskáček | SK Trasko Vyškov | |
30.5.2020 | Memoriál M.Duckeové - Pohár města M.L. - ZPMG - závod je zrušen! | GSK Mariánské Lázně | |
30.5.2020 | Plzeňský pohár - Memoriál J. Krocové - závod je zrušen a přesunut na 3.10.2020! | Slavia SK Rapid Plzeň | |
24.5.2020 | Velikonoční perníček - závod je zrušen! | SK MG Břeclav | |
23.5.2020 | Závod ke Dni dětí - závod je zrušen! | TJ VS Praha | |
10.5.2020 | Ústecký pohárek - ZPMG, KPMG - závod je přesunut na 25.10.2020 | GSK Ústí nad Labem | |
9.5.2020 | Ústecký pohár - závod je přesunut na 24.10.2020 | GSK Ústí nad Labem | |
8.5.2020 | Jarní pohoda ZPMG | GSK Tábor | |
8.5.2020 | Zlínský střevíček | KMG Zlín | |
8.5.2020 | OIG GYM CUP 2020 - závod je zrušen! (jedná se o přesunu na podzim) | SK MG Máj České Budějovice | |
1.5.2020 | Bohemka Cup | TJ Bohemians | |
26.4.2020 | Vinohradský hrozen - závod je zrušen! | TJ SPKV | |
26.4.2020 | Jarní pohár města Plzně ZPMG a KPMG | SK MG Slovan Plzeň | |
25.4.2020 | Pohár města Ostravy - závod je zrušen! | SSK Vítkovice | |
25.4.2020 | Zlínská kočka - KPMG - závod je zrušen! |
MG Elite Zlín | |
25.4.2020 | Žďárská pampeliška - ZPMG - závod je zrušen! |
ŠSK AŠSK Active Žďár/S | |
19.4.2020 | Chomutovský pohár | SC 80 Chomutov | |
18.4.2020 | Pohár města Kyjova - závod je zrušen! | GyTa Kyjov | |
18.4.2020 | O pohár města Vyškova - závod je zrušen! | SK Trasko Vyškov | |
18.4.2020 | Jarní závod ZPMG | USK SLávie Ústí/L | |
11.4.2020 |
Mini Ajur Cup - ZPMG - závod je zrušen! |
SK MG Ajur Hradec Králové | |
11.4.2020 | Jablonecká perlička - závod je zrušen! | TJ Sokol JBC/Sportcentrum | |
11.4.2020 | Jiřetínský dráček - závod je zrušen! | TJ Sokol Horní Jiřetín | |
5.4.2020 | Přerovská stužka - závod je zrušen! | TJ Spartak Přerov | |
4.4.2020 |
XXI. Ajur Cup - Memoriál Radka Urminského - závod je zrušen! |
SK MG Ajur Hradec Králové | |
4.4.2020 | Spring Tart Cup - závod je zrušen! | SK Tart MS Brno | |
4.4.2020 | MZ Přerovská stuha - závod je zrušen! | TJ Spartak Přerov | |
4.4.2020 | Spring Cup - South Moravia Cup - závod je zrušen! | SKP MG Brno | |
4.4.2020 | Velikonoční perníček - závod je přesunut na 24.5.2020 | SK MG Břeclav | |
29.3.2020 | Veselská panenka - VP - závod je zrušen! | SK MG Veselí/Moravou | |
29.3.2020 | Ústecký pohárek - ZPMG, KPMG - závod je zrušen! - nový termín 10.5.2020 | GSK Ústí nad Labem | |
28.3.2020 | Memoriál Aleny Fialové - závod je zrušen! | TJ Slavoj Plzeň | |
28.3.2020 | Veselská stuha - ZPMG, KPMG - závod je zrušen! | SK MG Veselí/Moravou | |
28.3.2020 | Ústecký pohár - závod je zrušen! - nový termín 9.5.2020 | GSK Ústí nad Labem | |
28.3.2020 | Velikonoční kraslice - ZPMG, KPMG | TJ Sokol v Táboře | |
21.3.2020 | Bizon's Cup - KPMG, ZPMG - závod je zrušen! |
TJ VS Praha | |
21.3.2020 | Žďárská sněženka - závod je zrušen! | TJ Žďár nad Sázavou | |
21.3.2020 | Milevský pohár 2020 - závod je zrušen! | RG Proactive Milevsko | |
15.3.2020 | Jablonecký korálek | TJ Sokol JBC/Sportcentrum | |
15.3.2020 | Třebovický čertík - KPMG | TJ Sokol Třebovice | |
14.3.2020 | Mickey Mouse Cup 2020 | TJ MG Elvis Třebíč | |
14.3.2020 | Třebovický čertík - ZPMG | TJ Sokol Třebovice | |
7.3.2020 | Disney Cup - ZPMG a VP - přihlášky uzavřeny | SKP MG Brno | Výsledky |
7.3.2020 | Pohár Dobré vůle - Goodwill Cup 2020 | SK Motorlet Praha | Výsledky |
26.1.2020 | Lednová vločka | GSK Tábor |
Archív rok 2017
Datum | Soutěž | Pořadatel | Výsledky |
9.12.2017 | ČMP - finále - České Budějovice | Meteor České Budějovice | Výsledky, Výsledky finále |
3.12.2017 | Cena města Tábora | TJ Sokol Tábor | |
2.12.2017 | ČMP VII - Kyjov |
GyTa Kyjov | Výsledky |
2.12.2017 | MČR dvojice, trojice | SK Trasko Vyškov | Výsledky |
26.11.2017 | MČR ss linie B | TJ SPKV | Výsledky |
25.11.2017 | Podzimní drak 2017 | GSK Tábor | |
25.11.2017 | MČR ss linie A | SK MG Máj České Budějovice | Výsledky |
19.11.2017 | Bítešský koláč | TJ Spartak Velká Bíteš | |
18.11.2017 | Systherm Cup - přidaná kategorie | TJ Slavoj Plzeň | |
18.11.2017 | ČMP VI - Praha, Memoriál Míly Morávkové | VS Zelený pruh | Výsledky |
17.11.2017 | Klokan 2017 - přidaná kategorie | TJ Bohemians Praha | |
17.11.2017 | Sametová stuha | SKP MG Brno | |
12.11.2017 | Trasko Cup - změna termínu | SK Trasko Vyškov | |
12.11.2017 | Jablonecký pohár | TJ Bižuterie Jablonec/N | |
5.11.2017 | ČMP V - Brno, Brněnský drak, dvojice, trojice | TJ Tesla Brno | Výsledky |
4.11.2017 | Třebíčský podzim | SK MG Baver Třebíč | |
4.11.2017 | Rycon Cup | SK MG Máj České Budějovice | |
4.11.2017 | Vinohradský pohár - aktualizace 15.10.2017 - přidané další kategorie | TJ SPKV | |
29.10.2017 | ČMP IV - Mariánské Lázně |
GSK Mariánské Lázně | Výsledky |
28.10.2017 | Creative Caps Cup - ss, dvojice, trojice | TJ Spartak Přerov | |
28.10.2017 | Žďárská popelka - ss, dvojice, trojice | TJ Žďár nad Sázavou | Výsledky |
22.10.2017 | O pohár královny Elišky - jednotlivkyně, dvojice, trojice | TJ Slavia Hradec Králové | |
22.10.2017 | Velká cena Plzně | SK MG Slovan Plzeň | |
21.10.2017 | ČMP III - Plzeň |
SK MG Slovan Plzeň | Výsledky |
21.10.2017 | O Líšeňský pohár - ss, dvojice, trojice |
SK Provo Brno | |
14.10.2017 | ČMP II - Zlín | KMG Zlín | Výsledky |
14.10.2017 | Veselský pohár | SK MG Veselí nad Moravou | |
14.10.2017 | Cena města Chomutova - přidaná kat. NST | SC 80 Chomutov | |
8.10.2017 | ČMP I - Břeclav | SK MG Břeclav | Výsledky |
16.9.2017 | XXIV. O Hradeckou stuhu 2017 | SK MG Ajur Hradec Králové | |
24.9.2017 | MČR juniorky - změna termínu |
SK Tart MS Brno v hale TJ Tesly Brno | Výsledky |
24.-29.6.2017 | LODM 2017 | SK TART MS Brno | Výsledky |
10.6.2017 | Carlsbad RG Cup - 5. ročník | Topgym Karlovy Vary | |
10.6.2017 | Moudrá Sova | USK Slávie Ústí nad Labem | |
4.6.2017 | O Bítešský koláč | TJ Spartak Velká Bíteš | |
4.6.2017 | MČR KPMG - oprava | Gy.Ta. Kyjov+SK MG Břeclav | Výsledky |
3.6.2017 | Plzeňský pohár 18.roč. - Memoriál J. Krocové 29.roč. | SK Slavia SK Rapid Plzeň | Výsledky |
3.6.2017 | Traskáček | SK Trasko Vyškov | |
3.6.2017 | Chodov Cup 2017 | SK MG Chodov | |
3.6.2017 | MČR ZPMG - oprava | Gy.Ta. Kyjov+SK MG Břeclav | Výsledky |
28.5.2017 | MČR naděje mladší - oprava | SK Jihlava | Výsledky |
27.5.2017 | Závod ke dni dětí | TJ VS Praha | |
27.5.2017 | MČR naděje starší - oprava | SK Jihlava | Výsledky |
20.5.2017 | MČR Dorostenky | TopGym Karlovy Vary | Výsledky |
14.5.2017 | MČR Kadetky starší | TJ MG Elvis Třebíč | Výsledky |
13.5.2017 | Bohemka Bobík Cup 2017 | TJ Bohemians Praha | |
13.5.2017 | MČR Kadetky mladší | TJ MG Elvis Třebíč | Výsledky |
8.5.2017 | TYPODESIGN CUP 2017 | SK MG Máj České Budějovice | |
7.5.2017 | Jablonecká perlička - VP | TJ Sokol Jablonec/N Sportcentrum | |
6.5.2017 | Ostravský pohár | SSK Vítkovice | |
6.5.2017 | Milevský pohárek | RG Proactive Milevsko | |
1.5.2017 | Mickey Mouse Cup - nová kategorie | TJ MG Elvis Třebíč | |
1.5.2017 | Lázeňský pohár - KP | GSK Mariánské Lázně | |
30.4.2017 | Ústecký pohár | GSK Ústí nad Labem | |
30.4.2017 | Přerovská stužka - KP | TJ Spartak Přerov | |
29.4.2017 | Baby Tart Cup Brno | SK Tart MS Brno | |
29.4.2017 | Zlínský střevíček - ZP | SK MG Zlín | |
29.4.2017 | Bizon's Cup - ZP, KP | TJ VS ZP | |
29.4.2017 | Přerovská stuha | TJ Spartak Přerov | |
23.4.2017 | Chomutovský pohár | SC 80 Chomutov | |
22.-23.4.2017 | Jarní pohár města Plzně | SK MG Slovan Plzeň, SK MG Plzeň Bolevec | |
22.4.2017 | Spring Cup - přidaná kategorie, South Moravia Cup |
SKP MG Brno | |
22.4.2017 | O pohár města Vyškova | SK Trasko Vyškov | Výsledky |
22.4.2017 | Žďárská pampeliška | ŠSK při Active SVČ Žďár/Sázavou | |
15.4.2017 | XVIII. AJUR CUP Velikonoční pomlázka | SK MG Ajur Hradec Králové | |
9.4.2017 | O Líšeňskou gymnastku | SK Provo Brno | |
9.4.2017 | Jiřetínský dráček | TJ Sokol Horní Jiřetín | |
9.4.2017 | Vinohradský hrozen - přidaná kategorie | TJ SPKV | Výsledky |
9.4.2017 | Velikonoční perníček - KP | SK MG Břeclav | |
8.4.2017 | Jarní pohoda | GSK Tábor | |
8.4.2017 | Břeclavský sněhulák - ZP | SK MG Břeclav | |
8.4.2017 | Memoriál Aleny Fialové | TJ Slavoj Plzeň | |
8.4.2017 | Pohár dobré vůle-Goodwill Cup 2017 | SK Motorlet Praha | |
2.4.2017 | Memoriál Milady Duckeové, Pohár města M.L. - ZPMG | GSK Mariánské Lázně | |
2.4.2017 | Veselská stuha - KP a ZP | SK MG Veselí nad Moravou | |
1.4.2017 | Pohár města Kyjova - ZP | GyTa Kyjov | |
1.4.2017 | Veselská panenka - VP | SK MG Veselí nad Moravou | |
1.4.2017 | Milevský pohár/Milevsko Cup | RG Proactive Milevsko | |
1.-2.4.2017 | Seniorky MT | SVK Bratislava | Výsledky |
25.3.2017 | Velikonoční kraslice | TJ Sokol Tábor | |
25.3.2017 | Žďárská sněženka | TJ Žďár nad Sázavou | |
18.3.2017 | Jablonecký korálek - KPMG, ZPMG | TJ Sokol Jablonec/N Sportcentrum | |
11.3.2017 | Trolls cup | SKP MG Brno | Výsledky |
26.2.2017 | Třebovický čertík KPMG | TJ Sokol Třebovice | |
25.2.2017 | Třebovický čertík ZPMG - i V. kategorie | TJ Sokol Třebovice | |
29.1.2017 | Lednová vločka | GSK Tábor |
Archív rok 2019
Datum | Soutěž | Pořadatel | Výsledky |
8.12.2019 | MČR ss linie A - oprava | TopGym Karlovy Vary | Výsledky |
7.12.2019 | MČR ss dvojice a trojice - oprava | TopGym Karlovy Vary | Výsledky |
1.12.2019 | MČR ss linie B | GSK Mariánské Lázně | Výsledky |
24.11.2019 | Advent Cup - přidaná kategorie - aktuálně 1.11.!!! | TJ Slavoj Plzeň | |
23.11.2019 | Žďárská popelka - ss, dvojice-trojice | TJ Žďár nad Sázavou | Výsledky |
23.11.2019 | Memoriál Míly Morávkové - finále ČMP | TJ VS Praha | Výsledky |
17.11.2019 | Labský pohár - ČP - IV. kolo ČP |
TJ Sokol Ústí/Labem | Výsledky |
17.11.2019 | Sametová stuha | SKP MG Brno | Výsledky |
17.11.2019 | Jablonecký pohár |
TJ Bižuterie Jablonec/N | |
16.11.2019 | Zlín Cup - V. kolo MP | KMG Zlín | |
16.11.2019 | Minnie Mouse CUP 2019 - ss, dvojice-trojice | TJ MG Elvis Třebíč | |
16.11.2019 | Klokan 2019 | TJ Bohemians | |
10.11.2019 | Pohár královny Elišky - ss, dvojice-trojice, jednotlivkyně | TJ Slavia Hradec Králové | |
9.11.2019 | Rycon Cup | SK MG Máj ČB | |
9.11.2019 | Pohár Meteoru - III. kolo ČP | TJ Meteor ČB | Výsledky |
3.11.2019 | Brněnský drak - IV. kolo MP | TJ Tesla Brno | Výsledky |
2.11.2019 | Vinohradský pohár - úprava | TJ SPKV | |
2.11.2019 | Trasko Cup | SK Trasko Vyškov | |
27.10.2019 | Mariánské Lázně - II. kolo ČP | GSK Mariánské Lázně | |
27.10.2019 | Mantila Cup - společné skladby, dvojice-trojice, jednotlivkyně Přihlašování ukončeno! |
SK MG Mantila | |
26.10.2019 | Creative Caps Cup - ss, dvojice-trojice | TJ Spartak Přerov | |
26.10.2019 | Břeclavský pohár - III. kolo MP | SK MG Břeclav | |
26.10.2019 | O Hradeckou stuhu - ss, dvojice-trojice, jednotlivkyně | SK MG Ajur Hradec Králové | |
20.10.2019 | Kohoutovický pohár - II. kolo MP | ASPV Brno | Výsledky |
19.10.2019 | Velká cena města Plzně - I. ČP | SK MG Slovan Plzeň | Výsledky |
19.10.2019 | South Moravia Cup II - ss, dvojice-trojice, jednotlivkyně - upravený | SKP MG Brno | Výsledky |
12.10.2019 | O veselský pohár 2019 - ss. dvojice, trojice | SK MG Veselí/Moravou | |
12.10.2019 | Třebovický čertík - ss linie B - I. kolo MP | TJ Sokol Třebovice | |
12.10.2019 | Cena města Chomutova | SC 80 Chomutov | |
28.-29.9.2019 | MČR MT seniorky a MČR juniorky rozpisy a přihlášky | SK Tart MS Brno | Výsledky-J, Výsledky-MT |
15.6.2019 | Carlsbad Cup 2019 | TopGym Karlovy Vary | |
9.6.2019 | Traskáček | SK Trasko Vyškov | |
8.6.2019 | Táborský pohár | GSK Tábor | |
8.6.2019 | Moudrá sova - 16. ročník | USK Slávie Ústí nad Labem | |
7.-8.6.2019 | Grand Prix Brno | Brno | Výsledky |
2.6.2019 | MČR KPMG | SK MG Břeclav SC Želva | Výsledky |
1.6.2019 | MČR ZPMG | GyTa Kyjov | Výsledky |
1.6.2019 | Kontrolní testování SpS + vytip.závodnice | SK Trasko Vyškov | |
1.6.2019 | Plzeňský pohár Přihlašování ukončeno! | Slavia SK Rapid Plzeň | |
26.5.2019 | MČR naděje starší 2007 | TJ SPKV + TJ ZŠ Hostivař | Výsledky |
25.5.2019 | MČR naděje starší 2008 | TJ SPKV + TJ ZŠ Hostivař | Výsledky |
25.5.2019 | Závod ke Dni dětí - KP |
TJ VS Praha | |
19.5.2019 | MČR dorostenky | TJ Sokol Jablonec n/N SC | Výsledky |
18.5.2019 | MČR naděje mladší | TJ Sokol Jablonec n/N SC | Výsledky |
18.5.2019 | Chodov Cup Přihlašování ukončeno! | SK MG Chodov Praha | |
12.5.2019 | MČR kadetky starší | SK Trasko Vyškov | Výsledky |
11.5.2019 | MČR kadetky mladší | SK Trasko Vyškov | Výsledky |
11.5.2019 | Jarní Tart Cup | SK Tart MS Brno | |
8.5.2019 | RG Cup | TJ Slavia Hradec Králové | |
8.5.2019 | Velikonoční perníček, Sněhulák ZP a KP | SK MG Břeclav | |
5.5.2019 | Lázeňský pohár | GSK Mariánské Lázně | Výsledky |
4.5.2019 | O pohár města Ostravy - Změna! | SSK Vítkovice | |
4.5.2019 | Milevský pohárek | RG Proactive Milevsko | |
1.5.2019 | Zlínský střevíček | SKMG Zlín | Výsledky |
1.5.2019 | Bohemka Bobík Cup Přihlašování ukončeno! | TJ Bohemians | |
28.4.2019 | Chomutovský pohár | SC 80 Chomutov | |
27.4.2019 | Jarní závod ZPMG - I. ročník | USK Slávie Ústí nad Labem | |
20.4.2019 | Jablonecká perlička | TJ Sokol Jablonec/N - SC | |
19.4.2019 | Žďárská pampeliška | ŠSK při Active Žďár/S | |
19.4.2019 | Ajur Cup - Memoriál Radka Urminského | SK MG Ajur Hradec Králové | |
14.4.2019 | Jarní pohoda | GSK Tábor | |
14.4.2019 | Memoriál M.Duckeové | GSK Mariánské Lázně | Výsledky |
14.4.2019 | Spring Cup, South Moravia Cup | SKP MG Brno | Výsledky |
13.4.2019 | Zlínská kočka - KP | MG Elite Zlín | |
13.4.2019 | Vinohradský hrozen Přihlašování ukončeno! | TJ SPKV | |
13.4.2019 | O pohár města Vyškova | SK Trasko Vyškov | Výsledky |
13.4.2019 | Jiřetínský dráček | TJ Sokol Horní Jiřetín | |
7.4.2019 | Jarní pohár města Plzně | SK MG Slovan Plzeň | |
7.4.2019 | Přerovská stužka - KP Přihlašování ukončeno! | TJ Spartak Přerov | |
6.4.2019 | Přerovská stuha - VP | TJ Spartak Přerov | |
6.4.2019 | Pohár města Kyjova | GyTa Kyjov | Výsledky |
6.4.2019 | Pohár dobré vůle - Goodwill Cup 2019 |
SK Motorlet Praha | Výsledky |
31.3.2019 | Veselská stuha - ZP a KP | SK MG Veselí nad Moravou | |
31.3.2019 | Ústecký pohárek - ZPMG, KP | GSK Ústí nad Labem | |
30.3.2019 | Velikonoční kraslice - ZPMG, KP | TJ Sokol v Táboře | |
30.3.2019 | VIII. Memoriál A. Fialové - Přihlašování ukončeno! | TJ Slavoj Plzeň | |
30.3.2019 | Veselská panenka - VP | SK MG Veselí nad Moravou | |
30.3.2019 | Ústecký pohár | GSK Ústí nad Labem | |
24.3.2019 | Jablonecký korálek | TJ Sokol Jablonec/N - SC | |
24.3.2019 | Žďárská sněženka | TJ Žďár nad Sázavou | Výsledky |
23.3.2019 | Mickey Mouse Cup 2019 | TJ MG Elvis Třebíč | |
23.3.2019 | Bizon's Cup - KP - Přihlašování ukončeno! | TJ VS Praha | |
10.3.2019 | O líšeňskou gymnastku | SK Provo Brno | |
10.3.2019 | Trebovický čertík - KP | TJ Sokol Třebovice | |
9.3.2019 | Milevský pohár | RG Proactive Milevsko | |
9.3.2019 | Třebovický čertík - ZP | TJ Sokol Třebovice | |
3.3.2019 | Baby Tart Cup | SK Tart MS Brno | |
2.3.2019 | Disney Cup |
SKP MG Brno | Výsledky |
Archív rok 2018
Datum | Soutěž | Pořadatel | Výsledky |
9.12.2018 | MČR ss dvojice-trojice | TopGym K. Vary | Výsledky |
8.12.2018 | Finále ČMP ve společných skladbách linie B | SK MG Břeclav | Výsledky |
8.12.2018 | MČR ss linie A | TopGym K. Vary | Výsledky |
2.12.2018 | Advent Cup - přidané kategorie | TJ Slavoj Plzeň | |
2.12.2018 | Chodov Cup | SK MG Chodov Praha | |
2.12.2018 | O Líšeňský pohár - ss a dvojice | SK Provo Brno | |
1.12.2018 | ČMP - V. MP GyTa Kyjov | GyTa Kyjov | |
25.11.2018 | MČR ss linie B | TJ SPKV | Výsledky |
24.11.2018 | Žďárská Popelka | TJ Žďár nad Sázavou | Výsledky |
18.11.2018 | ČMP - IV. MP Kohoutovický pohár | ASPV Brno | Výsledky |
17.11.2018 | ČMP - V. ČP Pohár Meteoru | TJ Meteor České Budějovice | Výsledky |
17.11.2018 | Sametová stuha | SKP MG Brno | Výsledky |
17.11.2018 | Klokan 2018 | TJ Bohemians | |
11.11.2018 | Jablonecký pohár | TJ Bižuterie Jablonec/Nisou | |
10.11.2018 | Minnie Mouse Cup 2018 | TJ MG Elvis Třebíč | |
4.11.2018 | ČMP - III. MP Brněnský drak | TJ Tesla Brno | Výsledky |
4.11.2018 | Vinohradský pohár - přidaná kategorie linie A a dvojic/trojic |
TJ SPKV | |
3.11.2018 | ČMP - IV. ČP Labský pohár | TJ Sokol Ústí nad Labem | |
3.11.2018 | Trasko Cup | SK Trasko Vyškov | Výsledky |
28.10.2018 | Rycon Cup | SK MG Máj České Budějovice | |
28.10.2018 | ČMP - II. MP Zlín Cup |
KMG Zlín | |
27.10.2018 | O pohár královny Elišky - změna termínu | TJ Slavia Hradec Králové | |
27.10.2018 | South Moravia Cup II | SKP MG Brno | Výsledky |
27.10.2018 | ČMP - III. ČP Memoriál Míly Morávkové Kapacita závodu je naplěna - další přihlášky nebudou přijímány! |
TJ VS Zelený pruh | |
27.10.2018 | Creative Caps Cup | TJ Spartak Přerov | |
21.10.2018 | ČMP - I. MP Třebovice | TJ Sokol Třebovice | |
20.10.2018 | ČMP - II. ČP Plzeň | SK MG Slovan Plzeň | Výsledky |
20.10.2018 | O Veselský pohár - oprava | SK MG Veselí nad Moravou | |
14.10.2018 | ČMP - I. ČP Mariánské Lázně | GSK Mariánské Lázně | Výsledky |
13.10.2018 | Cena města Chomutova - pozor změna ! | SC 80 Chomutov | |
12.-14.10.2018 | Grand Prix Brno | ||
22.9.2018 |
XXV. O hradeckou stuhu 2018 - pozor změna termínu i místa konání (nově Boleslavova ul.) |
SK MG Ajur Hradec Králové | |
23.6.2018 | Sunshine Cup | RG Proactive Milevsko | |
16.6.2018 | Carlsbad RG Cup - 6. ročník | TopGym Karlovy Vary | |
9.6.2018 | Moudrá sova | USK Slávie Ústí nad Labem | |
9.6.2018 | Plzeňský pohár - Memoriál J. Krocové | Slavia SK Rapid Plzeň | |
3.6.2018 | Traskáček | SK Trasko Vyškov | |
3.6.2018 | MČR KPMG | TJ VS Praha | Výsledky |
2.6.2018 | Táborský pohár | GSK Tábor | |
2.6.2018 | MČR ZPMG | TJ VS Praha | Výsledky |
27.5.2018 | MČR NML (Hala SKV, Polská1, Praha 2) | TJ ZŠ Hostivař/TJ Sokol P.VII | Výsledky |
26.5.2018 | MČR NST (Hala SKV, Polská1, Praha 2) | TJ ZŠ Hostivař/TJ Sokol P.VII | Výsledky |
20.5.2018 | MČR kadetky starší | TJ Sokol Jablonec/N Sportcentrum | Výsledky |
19.5.2018 | MČR kadetky mladší | TJ Sokol Jablonec/N Sportcentrum | Výsledky |
13.5.2018 | MČR dorostenky | SK Trasko Vyškov | Výsledky |
12.5.2018 | Sežev Cup - změna termínu! | SK MG Vysočina Jihlava | |
8.5.2018 | Fairy Cup 2018 | SK Jihlava | |
8.5.2018 | RG Cup | TJ Slavia Hradec Králové | |
6.5.2018 | Jarní pohoda | GSK Tábor | |
5.5.2018 | Milevský pohárek | RG Proactive Milevsko | |
5.5.2018 | O pohár města Ostravy |
SSK Vítkovice | |
1.5.2018 | Bohemka Bobík Cup | TJ Bohemians | |
29.4.2018 | Lázeňský pohár - KPMG | GSK Mariánské Lázně | |
29.4.2018 | Chomutovský pohár - změna | SC 80 Chomutov | |
29.4.2018 | Přerovská stužka - KPMG | TJ Spartak Přerov | |
28.4.2018 | Přerovská stuha | TJ Spartak Přerov | |
28.4.2018 | Zlínský střevíček | KMG Zlín | |
21.4.2018 | Jarní pohár města Plzně | SK MG Slovan Plzeň | |
21.4.2018 | Jablonecká perlička | TJ Sokol Jablonec/N Sportcentrum | Výsledky |
21.4.2018 | O pohár města Vyškova | SK Trasko Vyškov | |
21.4.2018 | Spring Cup, South Moravia Cup | SKP MG Brno | Výsledky |
21.4.2018 | Žďárská pampeliška | ŠSK při Active SVČ | |
15.4.2018 | Veselská stuha - KP a ZP | SK MG Veselí nad Moravou | |
15.4.2018 | MČR Juniorek | ČSMG v hale TJ SPKV | Výsledky |
14.4.2018 | Veselská panenka |
SK MG Veselí nad Moravou | |
14.4.2018 | Vinohradský hrozen - přihlašování je ukončeo, závod je naplněn | TJ SPKV | |
14.4.2018 | Jiřetínský dráček | TJ Sokol Horní Jiřetín | |
8.4.2018 | O líšenskou gymnastku | SK Provo Brno | |
8.4.2018 | Memoriál M.Duckeové a Pohár M.L. - ZPMG - oprava | GSK Mariánské Lázně | Výsledky |
8.4.2018 | Ústecký pohár | GSK Ústí nad Labem | |
8.4.2018 | Memoriál Aleny Fialové | TJ Slavoj Plzeň | |
7.4.2018 | Velikonoční kraslice | TJ Sokol v Táboře | |
7.4.2018 | Pohár dobré vůle - Goodwill Cup 2018 | SK Motorlet | Výsledky |
7.4.2018 | Pohár města Kyjova | GyTa Kyjov | |
31.3.2018 | XIX. Ajur Cup - Velikonoční pomlázka | SK MG Ajur Hradec Králové | Výsledky |
24.3.2018 | Žďárská sněženka | TJ Žďár nad Sázavou | |
24.3.2018 | Bizon's Cup - KPMG |
TJ VS Praha - ZP | |
24.3.2018 | Zlínská kočka - KPMG | MG Elite Zlín | |
16.-17.3.2018 | Mickey Mouse Cup 2018 | TJ MG Elvis Třebíč | |
17.3.2018 | Velikonoční perníček a Břeclavský sněhulák | SK MG Břeclav | |
10.-11.3.2018 | MČR seniorek | SK Tart MS Brno | Výsledky |
4.3.2018 | Jarní Tart Cup | SK Tart MS Brno | |
4.3.2018 | Třebovický čertík - KPMG | TJ Sokol Třebovice | |
3.3.2018 | Jablonecký korálek | TJ Sokol Jablonec/N-Sportcentrum | |
3.3.2018 | Milevský pohár | RG Proactive Milevsko | |
3.3.2018 | Třebovický čertík - ZPMG | TJ Sokol Třebovice | |
17.2.2018 | Frozen Cup | SKP MG Brno | Výsledky |
Archív rok 2015
Datum | Soutěž | Pořadatel | Výsledky |
6.12.2015 | Vánoční kapřík 2015 | GSK Tábor | |
29.11.2015 | Finále ČMP | TJ VS Praha | Výsledky |
28.11.2015 | MČR společné skladby | TJ Slavia Hradec Králové | Výsledky |
22.11.2015 | Chodov Cup | SK MG Chodov Praha | |
22.11.2015 | O Líšeňský pohár - ss, dvojice, trojice | SK Provo Brno | |
21.11.2015 | Golden Prague Cup 2015 | TJ Sokol Žižkov I | |
21.11.2015 | III. kolo Českého poháru linie B | TJ Meteor České Budějovice | Výsledky |
21.11.2015 | Klokan 2015 | TJ Bohemians | |
21.11.2015 | Systherm Cup | TJ Slavoj Plzeň | Výsledky |
17.11.2015 | Sametová stuha | SKP MG Brno | |
15.11.2015 | Velká cena Plzně |
SK MG Slovan Plzeň | |
15.11.2015 | Jihlavský ježek | SK Jihlava | |
15.11.2015 | Žďárská Popelka | TJ Žďár nad Sázavou | Výsledky |
14.11.2015 | Jablonecký pohár | TJ Bižuterie Jablonec n. Nisou | Výsledky |
14.11.2015 | II. kolo Českého poháru ss linie B | SK MG Slovan Plzeň | Výsledky |
14.11.2015 | Roztančené náčiní | RG Proactive Milevsko | Výsledky |
8.11.2015 | Brněnský drak | TJ Tesla Brno | Výsledky |
7.11.2015 | Rycon Cup | SK MG Máj České Budějovice | |
1.11.2015 | Vinohradský pohár - nová kategorie | TJ SPKV | Výsledky |
1.11.2015 | Trasko Cup | SK Trasko Vyškov | Výsledky |
31.10.2015 | III. kolo Moravského poháru ss linie B | Gy Ta Kyjov | Výsledky |
31.10.2015 | Třebíčský podzim - oprava | SK MG Baver Třebíč | |
25.10.2015 | I. kolo Českého poháru ss linie B | GSK 2. ZŠ Mariánské Lázně | Výsledky |
24.10.2015 | Creative Caps Cup | TJ Spartak Přerov | Výsledky |
17.10.2015 | II. kolo Moravského poháru ss linie B | SK MG Břeclav | Výsledky |
17.10.2015 | Cena města Chomutova | MG SC 80 Chomutov | Výsledky |
10.10.2015 | I. kolo Moravského poháru ss linie B | SK MG Zlín | Výsledky |
10.10.2015 | Plzeňský pohár/Mem.J.Krocové | SK Rapid Plzeň | Výsledky |
26.9.2015 | MČR juniorky | SK Tart Brno | Výsledky |
19.9.2015 | XXII. ročník O Hradeckou stuhu | SK MG Ajur Hradec Králové | Výsledky |
13.6.2015 | Carlsbad RG Cup III. ročník | TJ Slavia Karlovy Vary | Výsledky |
13.6.2015 | Moudrá sova | USK Slávie Ústí nad Labem | |
7.6.2015 | MČR KPMG | Mika Chomutov | Výsledky |
6.6.2015 | MČR ZPMG | Mika Chomutov | Výsledky |
6.6.2015 | Milevsko Mini Cup 2015 | RG Proactive Milevsko | Výsledky |
6.6.2015 | Traskáček | SK Trasko Vyškov | Výsledky |
31.5.2015 | MČR naděje starší | SKP MG Brno | Výsledky |
30.5.2015 | MČR naděje mladší | SKP MG Brno | Výsledky |
30.5.2015 | Závod ke Dni dětí | VS Praha | |
28.5.2015 | Akademické MČR a Přebor VŠ, Program | Liberec | |
24.5.2015 | O Líšeňskou gymnastku 2015 | SK Provo Brno | |
24.5.2015 | Hyundai Fischer Cup 2015 | SK MG Máj České Budějovice | |
24.5.2015 | Spring Cup | SK MG Slovan Plzeň | |
23.5.2015 | Jarní pohár města Plzně | SK MG SLovan Plzeň | |
23.5.2015 | MČR Dorostenky | TJ Žďár nad Sázavou | Výsledky |
17.5.2015 | MČR Kadetky starší | SK MG Baver Třebíč | Výsledky |
16.5.2015 | MČR Kadetky mladší | SK MG Baver Třebíč | Výsledky |
9.5.2015 | Pohár města Ostravy | SSK Vítkovice | |
9.5.2015 | Memoriál Aleny Fialové - oprava | TJ Slavoj Plzeň | |
8.5.2015 | Milevský pohárek | RG Proactive Milevsko | Výsledky |
3.5.2015 | Vinohradské jaro |
TJ SPKV | Výsledky |
3.5.2015 | Chomutovský pohár | MG SC 80 Chomutov | |
1.5.2015 | Bohemka Cup | TJ Bohemians | |
26.4.2015 | VI. ročník Pohár ZŠ Úšovice | GSK 2. ZŠ Mariánské Lázně | |
26.4.2015 | VI. ročník Lázeňský pohár | GSK 2. ZŠ Mariánské Lázně | |
26.4.2015 | Ústecký pohár - oprava | GSK Ústí nad Labem | |
25.4.2015 | Jablonecká perlička - VPMG | TJ Sokol Jablonec/N Sportcentrum | Výsledky |
25.4.2015 | O pohár města Vyškova - oprava | SK Trasko Vyškov | Výsledky |
19.4.2015 | XXVI. ročník Memoriál M. Duckeové | GSK 2. ZŠ Mariánské Lázně | |
19.4.2015 | XV. roč. Pohár města Mar. Lázně | GSK 2. ZŠ Mariánské Lázně | |
19.4.2015 | Přerovská stužka | TJ Spartak Přerov | |
18.4.2015 | Baver Cup 2015 - oprava | SK MG Baver Třebíč | |
18.4.2015 | Přerovská stuha | TJ Spartak Přerov | |
18.4.2015 | Žďárská pampeliška - oprava | ŠSK Active Žďár/Sázavou | |
12.4.2015 | South Moravia Cup oprava | SKP MG Brno | |
12.4.2015 | Spring Cup | SKP MG Brno | |
12.4.2015 | Velikonoční perníček | SK MG Břeclav | |
11.4.2015 | Jarní pohoda | GSK Tábor | |
11.4.2015 | Pohár dobré vůle/Goodwill Cup | SK Motorlet | |
11.4.2015 | Jarní pohár | ASPV Brno | |
11.4.2015 | Břeclavský sněhulák | SK MG Břeclav | |
4.4.2015 | Jihlavský ježek | SK Jihlava | |
4.4.2015 | Ajur Cup/Velikonoční pomlázka | SK MG Ajur Hradec Králové | |
28.3.2015 | Žďárská sněženka 2015 | TJ Žďrár nad Sázavou | Výsledky |
28.3.2015 | Vysočina SEŽEV CUP II | SK MG Vysočina Jihlava | |
22.3.2015 | Jablonecký korálek - ZPMG, KPMG | TJ Sokol Jablonec/N Sportcentrum | Výsledky |
22.3.2015 | Veselská stuha | SK MG Veselí nad Moravou | Výsledky |
21.3.2015 | Veselská panenka - oprava | SK MG Veselí nad Moravou | Výsledky |
15.3.2015 | Třebovický čertík | TJ Sokol Třebovice | |
14.-15.3.2015 | MČR seniorky - MT | SKV Bratislalva | Výsledky |
14.3.2015 | Ayllen Cup - změna termínu | SK MG Baver Třebíč | |
8.3.2015 | Dětský sen | SKP MG Brno | Výsledky |
7.3.2015 | MČR seniorky - I.VT | SKP MG Brno | Výsledky |
7.3.2015 | Milevský pohár | RG Proactive Milevsko | Výsledky |
Archív rok 2016
Datum | Soutěž | Pořadatel | Výsledky |
3.12.2016 | Finále ČMP | SK MG Břeclav | Výsledky |
26.11.2016 | MČR společné skladby | SK MG Chodov Praha | Výsledky |
26.11.2016 | ČP IV - Memoriál M.Morávkové |
TJ VS Praha | Výsledky |
20.11.2016 | O Líšeňský pohár | SK Provo Brno | |
20.11.2016 | O pohár královny Elišky - oprava | TJ Slavia Hradec Králové | |
19.11.2016 | Trasko Cup | SK Trasko Vyškov | |
19.11.2016 | Klokan 2016 | TJ Bohemians Praha | |
19.11.2016 | Systherm Cup - nová kategorie | TJ Slavoj Plzeň | |
17.11.2016 | ČP III - České Budějovice |
TJ Meteor České Budějovice | Výsledky |
17.11.2016 | Rycon Cup 2016_ ss i jednotlivkyně - oprava | SK MG Máj České Budějovice | |
13.11.2016 | Jablonecký pohár | TJ Bižuterie Jablonec/Nisou | |
12.11.2016 | MP IV - Žďárský trpaslík | ŠSK při Active SVČ Žďár/Sázavou | |
6.11.2016 | MP III - Brněnský drak |
TJ Tesla Brno | Výsledky |
6.11.2016 | Sametová stuha - oprava | SKP MG Brno | |
5.11.2016 | SEŽEV CUP 2016 | SK MG Vysočina Jihlava | |
5.11.2016 | Velká cena Tábora | TJ Sokol Tábor | |
5.11.2016 | Vinohradský pohár - oprava | TJ SPKV | Výsledky |
30.10.2016 | ČP II - Mariánské Lázně |
GSK Mariánské Lázně | Výsledky |
29.10.2016 | Creative Caps Cup | TJ Spartak Přerov | |
28.10.2016 | Jihlavský ježek - ss, dvojice, trojice | SK Jihlava | |
23.10.2016 | Velká cena Plzně - dvojice, trojice, male skupiny | SK MG Slovan Plzeň | |
23.10.2016 | MP II - Kyjov | Gy Ta Kyjov | Výsledky |
22.10.2016 | O Veselský pohár 2016 | SK MG Veselí nad Moravou | |
22.10.2016 | Třebíčský podzim | TJ MG Elvis Třebíč | |
22.10.2016 | ČP I - Plzeň |
SK MG Slovan Plzeň | Výsledky |
15.10.2016 | Žďárská Popelka | TJ Žďár nad Sázavou | Výsledky |
15.10.2016 | Cena města Chomutova - oprava | SC 80 Chomutov | |
8.10.2016 | MP I - Zlín | KMG Zlín | Výsledky |
8.10.2016 | Plzeňský pohár a Memoriál J. Krocové | Slavia SK Rapid Plzeň | |
24.-25.9.2016 | MČR seniorky MT | SK Tart MS Brno | Výsledky |
17.9.2016 | O Hradeckou stuhu XXIII. ročník | SK MG Ajur Hradec Králové | |
18.6.2016 | Carlsbad RG Cup - 4. ročník | TopGym Karlovy Vary | |
11.6.2016 | Moudrá sova | USK Slávie Ústí nad Labem | |
11.6.2016 | Chodov Cup | SK MG Chodov Praha | |
5.6.2016 | MČR KPMG | TJ Meteor České Budějovice | Výsledky |
4.6.2016 | O Bítešský koláč | TJ Spartak Velká Bíteš | |
4.6.2016 | Mini Cup Milevsko | RG Proactive Milevsko | |
4.6.2016 | MČR ZPMG | TJ Meteor České Budějovice | Výsledky |
29.5.2016 | O Líšeňskou gymnastku | SK Provo Brno | |
29.5.2016 | MČR naděje starší | SKP MG Brno | Výsledky |
28.5.2016 | Závod ke dni dětí | TJ VS Praha | |
28.5.2016 | MČR naděje mladší | SKP MG Brno | Výsledky |
27.5.2016 | Akademické MČR | FTVS UK Praha | |
22.5.2016 | Hyundai-Fischer Cup 2016 | SKMG Máj České Budějovice | |
21.5.2016 | MČR dorostenky | TJ Veselí nad Moravou | Výsledky |
15.5.2016 | MČR kadetky starší | TJ Žďár nad Sázavou | Výsledky |
14.5.2016 | MČR kadetky mladší | TJ Žďár nad Sázavou | Výsledky |
8.5.2016 | Sežev Cup Jihlava 2016 | SK MG Vysočina Jihlava | |
7.5.2016 | Pohár města Ostravy | SSK Vítkovice | |
7.5.2016 | Milevský pohárek 23. ročník | RG Proactive Milevsko | |
7.5.2016 | Jihlavský ježek | SK Jihlava | |
7.5.2016 | Memoriál Aleny Fialové | TJ Slavoj Plzeň | |
1.5.2016 | Chomutovský pohár | SC 80 Chomutov | |
30.4.2016 | Bohemka Bobík Cup 2016 | TJ Bohemians Praha | |
24.4.2016 | Pohár ZŠ Úšovice/Lázeňský pohár KP | GSK Mariánské Lázně | |
24.4.2016 | Přerovská stužka 2016 KPMG | TJ Spartak Přerov | |
23.4.2016 | Jarní pohoda | GSK Tábor | |
23.4.2016 | Jablonecká perlička VPMG | TJ Sokol Jablonec/N-Sportcentrum | Výsledky |
23.4.2016 | Přerovská stuha 2016 VPMG | TJ Spartak Přerov | |
23.4.2016 | MČR juniorky | SKP MG Brno | Výsledky |
17.4.2016 | Vinohradské jaro | TJ SPKV | |
17.4.2016 | Jarní pohár | ASPV Brno | |
17.4.2016 | Spring Cup, South Moravia Cup | SKP MG Brno | Výsledky |
16.-17.4.2016 | Jarní pohár města Plzně | SK MG Slovan Plzeň | |
16.4.2016 | Pohár města Kyjova | Gy Ta Kyjov | |
16.4.2016 | O pohár města Vyškova | SK Trasko Vyškov | Výsledky |
16.4.2016 | Žďárská pampeliška | Active SVČ Žďár nad Sázavou | |
16.4.2016 | Golden Prague Spring Cup 2016 | TJ Sokol Žižkov I | |
10.4.2016 | BABY TART CUP BRNO | SK TART MS Brno | |
10.4.2016 | Ústecký pohár | GSK Ústí nad Labem | |
10.4.2016 | Velikonoční perníček | SK MG Břeclav | |
9.4.2016 | Břeclavský sněhulák | SK MG Břeclav | |
9.4.2016 | Pohár dobré vůle 2016 - "Goodwill Cup 2016" | SK Motorlet Praha | |
3.4.2016 | Memoriál M.Duckeové/Pohár města M.L.ZP-nová kategorie | GSK Mariánské Lázně | |
2.4.2016 | Žďárská sněženka | TJ Žďár nad Sázavou | Výsledky |
26.3.2016 | Jablonecký korálek ZP, KP, dvojice, trojice | TJ Sokol Jablonec/N-Sportcentrum | Výsledky |
26.3.2016 | XVII. AJUR CUP Velikonoční pomlázka | SK MG Ajur Hradec Králové | |
20.3.2016 | Veselská stuha | SK MG Veselí nad Moravou | Výsledky |
19.3.2016 | Minions Cup | SKP MG Brno | |
19.3.2016 | Velikonoční kraslice | TJ Sokol Tábor | |
19.3.2016 | Veselská panenka | SK MG Veselí nad Moravou | Výsledky |
12.3.2016 | Třebovický čertík | TJ Sokol Třebovice | |
12.3.2016 | 25. Milevský pohár /Milevsko cup | RG Proactive Milevsko | |
5.3.2016 | Mickey Mouse Cup | SK MG Baver Třebíč | |
27.2.2016 | Táborská stuha | GSK Tábor |