Archiv zahraniční termínové listiny
Rok 2022 |
Soutěž | Místo |
3.-4.12.2022 | Butterfly Cup Novi Sad 2022 | Novi Sad |
23.-27.11.2022 | RGIT Moldova Open Cup 2022 | Moldova |
11.-13.11.2022 | Happy Cup 2022 | Ghent |
20.-23.10.2022 | Lisbon International Rhythmic Gymnastics Tournament 2022 | Lisbon |
14.-16.10.2022 | GRAND PRIX BRNO TART CUP 2022 | Brno |
30.9.-3.10.2022 | Sirena Cup 2022 | Zadar |
19.-21.8.2022 | Prize of Julieta Shishmanova | Burgas |
17.-19.6.2022 | Danubia Cup2022 a Bratislava Cup 2022 | Bratislava |
28.-29.5.2022 | 2. IRGT Montenegro World Beuty Cup 2022 - young category | Budva |
27.-29.5.2022 | 4th Royal Crown | Thessaloniki |
27.4.2022 | 21st Irina Deleanu Cup - Baby, Children, Prejuniors and Juniors | Bucharest |
29.4.-1.5.2022 | 21st Irina Deleanu Cup - FIG Competition - Junior, Senior | Bucharest |
Rok 2021 |
Soutěž | Místo |
10.-11.7.2021 | Grand Duchy Cup 2021 | Luxembourg |
2.-4.7.2021 | Danubia Cup - Bratislava Cup | Bratislava |
24.5.-30.5.2021 | Yaroslavl Spring - IRGT | Yaroslavl |
22.5.-23.5.2021 | III. Gdynia Rhytmics Stars | Gdynia |
21.-22.5.2021 | 6. Baltic Rthytmic Gymnastics Junior Cup | Gdynia |
12.-15.5.2021 | OCAQ International Spring Cup 2021 - on-line | Baku |
9.-11.4.2021 | Spring Flowers - on-line | Kazakhstan |
Rok 2020 |
Soutěž | Místo |
4.-6.12.2020 | Butterfly CUP Novi Sad 2020 | Serbia |
13.-15.11.2020 | Prize of Julieta Shishmanova - on-line | Burgas |
28.10.2020 | 2. IRG on-line Tournament | Moscow |
24.-25.10.2020 | Ritam Cup | Belgrade |
11.-13.9.2020 | 45. IRGT Wroclaw | Wroclaw |
10.-13.9.2020 | Grand Prix "Deriugina Cup 2020" | Kiev |
3.-16.8.2020 | International Summer Academy | Sozopol |
16.-19.7.2020 | IT Summer Stars | Lisbon |
5.-11.7.2020 | Tréninkový kemp Obertraun | Obertraun |
28.6.2020 | IRGT online Moscow Cup | |
27.-28.6., celý červenec | Venera Cup International | Izrael |
26.-28.6.2020 | BAGIRA online Cup | |
12.-13.6.2020 | 6th RG baltic junior Cup | Gdynia |
7.6.2020 | RG United Cup 2020 | Meerhout |
6.-7.6.2020 | 16.th Friendship Tournament | Ljubljana |
5.-7.6.2020 | City of Winds Cup | Liepaja |
5.-7.6.2020 | Trakia Cup | Plovdiv |
16.-17.5.2020 | Bratislava a Danubia Cup | Bratislava |
16.-17.5.2020 | Graatsia Cup 2020 | Keila |
8.-10.5.2020 | XVIII. Pécs Cup 2020 | Pécs |
2.-3.5.2020 | Ritam Cup 2020 | Belgrade |
1.-3.5.2020 | Qeen Margarita | Varna |
1.-3.5.2020 | Aura Cup Zagreb 2020 | Zagreb |
23.-26.4.2020 | Koop Cup | Toronto |
17.-19.4.2020 | 7th RG Prize of Yana Batyrshina | Baku |
9.-10.4.2020 | Torneo IT RG | Ourense |
20.-22.3.2020 | Aphrodite Cup | Athens |
6.-9.3.2020 | 17th Olimpik Cup 2020 | Sarajevo |
23.-25.2.2020 | Gracia Fair Cup | Budapest |
19.-21.2.2020 | North Rainbow 12 | Qiryat Bialik Israel |
14.-16.2.2020 | IT Olympia 74 Cup | Sofia |
Rok 2019 |
Soutěž | Místo | Nominace | Výsledky |
19.-22.12.2019 | Atlantis Crown Invitational | Paradise Island | ||
7.-8.12.2019 | Talents Tournament 2019 | Vilnius | ||
6.-8.12.2019 | VI Pirueta Cup | Visoko | ||
30.11.-1.12.2019 | Butterfly Cup 2019 - Linoy Ashram Master Class | Novi Sad | ||
30.11.-1.12.2019 | 9th International tournament "Visoko 2019" | Visoko | ||
29.11.-1.12.2019 | Warsaw Autumn 2019 | Warsaw | ||
29.11.-1.12.2019 | Mikulas Kupa | Budapest | ||
22.-24.11.2019 | Christmas Nitra | Nitra | ||
16.-17.11.2019 | Brzeg Dolny Cup 44.th IT RGT | Brzeg Dolny | ||
16.11.2019 | Nevis Cup 2019 | Staffanstorp | ||
9.-10.11.2019 | Rondo Kup | Osijek | ||
7.-9.11.2019 | Victory Cup Kazaň | Kazaň | ||
3.-8.11.2019 | Kurz pro trenéry MG | Marbella | ||
2.11.2019 | Charitativní workshop A.Dyachenko | Kazaň | ||
1.-3.11.2019 | Happy Cup 2019 | Ghent | ||
25.-27.9.2019 | IGT Victory & Rhytmica gold cup | Malta | ||
15.-27.7.2019 | Tréninkový tábor Lloret de Mar | Lloret de Mar | ||
30.6.-6.7.2019 | Training Camp Obertraun | Obertraun | ||
26.-29.6.2019 | X. Vitry Cup a Vitry Cup junior | L loret de Mar - Girona | ||
22.-23.6.2019 | 43.th IRGT Wroclav | Wroclav | ||
1.-2.6.2019 | 15.th FT in RG Ljubljana | Ljubljana | ||
18.-19.5.2019 | Danubia Cup 2019, Bratislava Cup 2019 | Bratislava | ||
17.-19.5.2019 | Crna Gora Kup | Crna Gora | ||
9.-12.5.2019 | Stars 2019 | Kekava | ||
3.-5.5.2019 | Pécs Hungary Cup | Pécs | ||
25.-28.4.2019 | Koop Cup | Toronto | ||
20.-21.4.2019 | Ritam Cup | Belgrade | ||
6.-7.4.2019 | Palilula Cup | Belgrade | ||
30.-31.3.2019 | 32th Narodni dom Ljubljana | Ljubljana | ||
29.-31.3.2019 | Aura Cup Zagreb 2019 | Zagreb | ||
29.-30.3.2019 | 18th Irina Deleanu Cup | Bucharest | ||
28.-30.3.2019 | Prize of Julieta Shismanova | Burgas | ||
23.-24.3.2019 | 44th Spring Competition-Anna Klos Sulima's | Szcsecin | ||
22.-24.3.2019 | Trophy of Novi Sad | Novi Sad | ||
22.-24.3.2019 | Corbeil Essonnes | Corbeil | ||
16.-17.3.2019 | Leda Cup 2019 | Zagreb | ||
14.3.2019 | Derjugina Cup - Pre Juniors | Kijev | Výsledky | |
8.-10.3.2019 | 2th Dream TiM Cup 2019 | Ljubljana | ||
8.3.-10.3.2019 | Olimpik Cup 2019 | Sarajevo | ||
22.-24.2.2019 | 27th Kalamata's Cup | Kalamata | ||
1.-3.2.2019 | Carramba Cup | Katowice | ||
25.-27.1.2019 | Erkyna Cup | Levadia | ||
Rok 2018 |
Soutěž | Místo | Nominace | Výsledky |
1.-2.12.2018 | MEREPIIGA 2018 IRGT | Tallin | ||
1.12.2018 | Nevis Cup 2018 | Staffanstorp-Malmö | ||
24.11.2018 | Dani Budve 2018 | Budva | ||
9.-10.11.2018 | XV. Pécs Cup 2018 | Pécs | ||
2.-4.11.2018 | Ritmica 7th IRG | Malta | ||
19.-21.10.2018 | 13th Friendship Tournament | Belgrade | ||
22.-23.9.2018 | 24th IT RG Small and great Grace 2018 | Jurmala | ||
8.-9.9.2018 | San Marino Cup 2018 | San Marino | ||
21.-23.8.2018 | Master Class RG | Baku | ||
18.-19.8.2018 | Gym Bala IT RG | Baku | ||
14.-22.8.2018 | IT Rhytmic sumer camp | Pula | ||
1.8.2018 | Palilula Cup 2018 | Pula | ||
22.7.-3.8.2018 | Letní camp Sozopol | Sozopol | ||
9.-29.7.2018 | Letní camp Hradec Králové | Hradec Králové | ||
27.-30.6.2018 | 9th IT Vitry Cup 2018, Formulář registrace Vitry Cup | Girona | ||
18.-28.6.2018 | Pirueta Camp | Virovitica | ||
15.-17.6.2018 | Pirueta Cup | Virovitica | ||
15.-17.6.2018 | XIII. IRGT a XX. IG Trophy Santa Marinella | Rome | ||
14.-17.6.2018 | Aquatic Cup | Baku | ||
8.-10.6.2018 | 41. IRGT Wroclaw | Wroclaw | ||
9.6.2018 | Mini Mimi Cup | Ljubljana | ||
2.6.2018 | 14. Friendship Tournament | Ljubljana | ||
25.-27.5.2018 | The Diamonds 1st IT |
Malta | ||
18.-20.5.2018 | Lviv Open Cup 2018 | Lviv | ||
12.-13.5.2018 | XIV. Pécs Cup 2018 | Pécs | ||
7.-14.5.2018 | Portimao Spring Camp | Portimao | ||
4.-6.5.2018 | Portimao IT | Portimao | ||
5.5.2018 | Gazela Cup 2018 | Pula | ||
5.5.2018 | Crna gora kup 2018 | Podgorica-Montenegro | ||
3.-5.5.2018 | Vesennie Pervocvety | Kazaň | ||
1.5.2018 | Pribina Cup 2018 | Nitra | ||
26.-27.4.2018 | KOOP Cup AGG Competition | Toronto | ||
19.-23.4.2018 | 12. RITAM CUP | Belgrade | ||
13.-15.4.2018 | 16. IT SUADA DILBEROVIĆ | Sarajevo | ||
1.4.2018 | Palilula Cup 2018 | Belgrade | ||
31.3.-1.4.2018 | Unicorn Cup 2018 | Budapest | ||
27.-28.3.2018 | IT - Sofia Cup 2018 | Sofia | Výsledky | |
23.-25.3.2018 | 7th IRGT Trophy of Novi Sad | Novi Sad | ||
17.-18.3.2018 | Calais 2018 | Calais | ||
16.-18.3.2018 | Aphrodite Cup 2018 | Athens | Výsledky | |
8.-11.3.2018 | GCP Lisbon IT 2018 | Lisbon | ||
3.-4.3.2018 | 19.th Baltic Hoop, Riga Spring | Riga | ||
Rok 2017 |
Soutěž | Místo | Nominace | Výsledky |
9.-10.12.2017 | I RG Competition Groups, duos and trios | Budapešť | ||
25.11.2017 | Nevis Cup | Staffanstorp | ||
24.-25.11.2017 | 5.th IRGT Blume Gran Canaria | Gran Canaria | ||
16.-20.11.2017 | RG IT The North Rainbow-10 | Qiryat Bialik - Israel | ||
11.-12.11.2017 | 19.th Slovenian Challenge Tournament |
Ljubljana | ||
11.-12.11.2017 | XIII. Pécs Cup 2017 | Pécs | ||
10.-12.11.2017 | Victory Cup | Kazaň | ||
10.-12.11.2017 | Brzeg Dolny Cup | Brzeg Dolny | ||
4.-9.11.2017 | Mezinárodní školení trenérů | Marbella | ||
6.-9.11.2017 | International Camp 2017 Malta | Pembroke | ||
2.-5.11.2017 | 30th Malta International Competition | Pembroke | ||
13.-15.10.2017 | 12.th Friendship Tournament | Belgrade | ||
8.-10.9.2017 | 6.th RI Competition | Malta | ||
7.-8.7.2017 | 7. IT Trofeo Dell' Etna | Catania | ||
23.-24.6.2017 | Holon Grand Prix and IT 2017 | Holon | ||
16.-18.6.2017 | 1.st Royl Crown Cup Thessaloniki | Thessaloniki | ||
9.-11.6.2017 | XXXIX. IRGT Wroclaw | Wroclaw | ||
26.-28.5.2017 | Gracija Kup 2017 | Zlatibor | ||
26.-27.5.2017 | Sea Cup Israel | Ashdod | ||
23.-27.5.2017 | XI. IRGT Yaroslavl Spring - 2017 | Yaroslavl | ||
5.-7.5.2017 | World Cup Sofia 2017 | Sofia | ||
6.-7.5.2017 | XII. PÉCS CUP 2017 | Pécs | ||
6.-7.5.2017 | Danubia Cup 2017 | Bratislava | ||
6.-7.5.2017 | AmsterdamMasters 2017 | Amsterdam | ||
2.-3.5.2017 | IT Sofia Cup 2017 | Sofia | ||
30.4.2017 | Palilula Cup 2017 | Bělehrad | ||
22.-23.4.2017 | Danube Cup 2017 | Bratislava | ||
22.-23.4.2017 | Luxembourg Trophy 2017 | Luxembourg | ||
11.-12.4.2017 | 9th IT Citta di Pesaro 2017 | Pesaro | ||
8.-9.4.2017 | AURA CUP Zagreb 2017 | Zagreb | ||
24.-26.2.2017 | Kalamata Cup 2017 | Kalamata |
Rok 2016 | Soutěž | Místo | Nominace | Výsledky |
17.-18.9.2016 | San Marino Cup 2016 | San Marino | ||
13.-15.6.2016 | Montenegro - summer camp | Montenegro - Budva | ||
11.-12.6.2016 | Friends of Burgas | Burgas | ||
10.-12.6.2016 | XXXVII. IT RG Wroclaw | Wroclaw | ||
10.-12.6.2016 | Montenegro Cup | Montenegro - Budva | ||
10.-12.6.2016 | Eleganza Cup | Utrecht | ||
9.-10.6.2016 | VERENA CUP | Ramat - Israel | ||
4.-5.6.2016 | FIG 18th SLOVENIAN CHALLENGE TOURNAMENT and 12th FRIENDSHIP TOURNAMENT | Ljubljana | ||
3.-5.6.2016 | Prize of Queen Margarita | Varna | ||
3.-5.6.2016 | City of Winds Cup | Liepaja | ||
12.-13.6.2016 | Stars of Afrodite - Limassol | Limassol | ||
31.5.-10.6.2016 | Cyprus Camp - Limassol | Limassol | ||
27.-29.5.2016 | Gracija Cup - Zlatibor 2016 | Zlatibor | ||
24.-25.5.2016 | RG IT Sofia Cup | Sofia | ||
21.-22.5.2016 | X. Pécs Cup 2016 | Pécs | ||
19.-21.5.2016 | RG IT Crystal Rose Cup | Minsk | ||
6.5.-8.5.2016 | CEEFTA Cup 2016 | Brno | ||
6.5.-8.5.2016 | Grand Prix Brno 2016 | Brno | ||
30.4.-1.5.2016 | Dallas Cup 2016 | Dallas | ||
23.-24.4.2016 | Ritam Cup 2016 | Belehrad | ||
17.4.2016 | Ulm Rhytmo Sparrows | Ulm | ||
8.-10.4.2016 | IRINA CUP 2016 | Warsaw | ||
2.-3.4.2016 | Palilulla Cup 2016 | Belehrad | ||
1.-4.4.2016 | Турнир за Кубок СОК "Камчия" Лагерь Болгария | Камчия | ||
24.3.-28.3.2016 | Grand Prix Thiais | Thiais | ||
19.-20.3.2016 | 16thAnna Klos-Sulima's Memorial | Szczecin | ||
5.-6.3.2016 | GI 2016 Fellbach-Schmiden | Fellbach | ||
5.-6.3.2016 | Super Cup Budapest | Budapest | ||
5.-7.2.2016 | GRACIA FAIR CUP | Budapest | Výsledky |
Poznámka: Zeleně psané závody jsou určené pouze pro reprezentaci.