Datum |
Soutěž |
Pořadatel |
Výsledky |
1.12.2024 |
MČR SS D a T |
TJ Slavoj Plzeň |
|
30.11.2024 |
MČR SS linie B |
SK MG Břeclav |
|
30.11.2024 |
MČR SS linie A |
TJ Slavoj Plzeň |
|
23.11.2024 |
Rycon Cup 2024 |
SK MG Máj Č.B. |
|
17.11.2024 |
Zlín CUP 2024 - ČMP SS linie B |
KMG Zlín |
|
16.11.2024 |
Pohár Meteoru ČMP - linie B |
TJ Meteor Č.B. |
|
16.11.2024 |
Slavoj RG CUP - SS A, D+T |
TJ Slavoj Plzeň |
|
10.11. 2024 |
Creative Caps Cup - SS, D+T |
TJ Spartak Přerov |
|
9.11.2024 |
Žďárská Popelka - SS linie A, D+T |
TJ Žďár/S |
|
9.11.2024 |
Memoriál Míly Morávkové - ČMP linie B |
TJ VS Praha |
|
3.11.2024 |
Cena města Chomutova |
SC 80 Chomutov |
|
26.10.2024 |
Trasko Cup |
SK Trasko Vyškov |
|
26.10.2024 |
Porta Bohemica Cup SS, D+T |
GSK Ústí/L |
|
20.10.2024 |
Vinohradský pohár - SS, D+T |
TJ SPKV |
|
12.10.2024 |
Veselský pohár 2024 - SS, D+T |
SK MG Veselí/M |
|
12.10.2024 |
Plzeňský pohár 2024 |
Slavia SK Rapid Plzeň |
|
26.-27.6.2024 |
Olympiáda dětí a mládeže |
SK MG Máj Č.B. |
|
14.-16.6.2024 |
GRAND PRIX BRNO TRL SPACE CUP 2024 |
SK Tart MS Brno |
|
8.6.2024 |
Klánovice Cup 2024 - ZP, KP |
Astra Klánovice |
|
7.-9.6.2024 |
Carlsbad RG Cup + Master Class |
TopGym Karlovy Vary |
|
1.-2.6.2024 |
MČR JUN A, SEN A |
SK Jihlava, TJ Sokol Bedřichov |
Výsledky JUN, Výsledky SEN
|
2.6.2024 |
MČR KPMG |
TJ VS Praha |
Výsledky
|
1.6.2024 |
MČR ZPMG |
SK MG Stodůlky Praha |
Výsledky
|
25.-26.5.2024 |
MČR NML A, NST A |
TJ SK Prague |
Výsledky NML A, Výsledky NST A
|
26.5.2024 |
Závod ke Dni dětí |
TJ VS Praha |
|
19.5.2024 |
Traskáček |
SK Trasko Vyškov |
|
18.-19.5.2024 |
MČR SEN B, NML B |
Proactive Milevsko |
Výsledky SEN B, Výsledky NML B
|
18.5.2024 |
Hostivař Cup |
TJ ZŠ Hostivař |
Výsledky |
11.-12.5.2024 |
MČR JUN B, NST B |
SK Provo Brno |
Výsledky JUN B, Výsledky NST B
|
5.5.2024 |
Spring Cup - oprava rozpisu
|
SK Tart MS Brno |
|
4.5.2024 |
Milevský pohárek |
Proactive Milevsko |
|
4.5.2024 |
Vinohradské koště - ZP, KP |
TJ SPKV |
|
4.5.2024 |
Pohár města Ostravy |
SSK Vítkovice |
|
1.5.2024 |
Jarní pohár |
TJ ZŠ Hostivař |
|
28.4.2024 |
Zlínský střevíček - ZP |
KMG Zlín |
|
28.4.2024 |
Lázeňský pohár - KP - přihlašování ukončeno!
|
GSK Mariánské Lázně |
|
21.4.2024 |
GYMDANCE CUP 2024 - ZP, KP - přihlašování ukončeno!
|
TJ GYMDANCE PLZEŇ |
|
21.4.2024 |
Jarní pohár - ZP a Městský přebor KPMG |
ASPV Brno |
|
21.4.2024 |
Chomutovský pohár - VP |
SC 80 Chomutov |
|
20.4.2024 |
Chomutovský pohár - KP, NNML - přihlašování ukončeno!
|
SC 80 Chomutov |
|
20.4.2024 |
Jarní pohoda - ZP - přihlašování je ukončeno!
|
GSK Tábor |
|
20.4.2024 |
O pohár města Vyškova |
SK Trasko Vyškov |
|
20.4.2024 |
Memoriál Aleny Fialové - přihlašování je ukončeno!
|
TJ Slavoj Plzeň |
|
14.4.2024 |
XXIII. AJUR Cup - Memoriál R.Urminského |
SK MG Ajur H.K. |
|
14.4.2024 |
UPREAL Cup 2024 |
Akademie MG KP |
|
14.4.2024 |
Memoriál M.Duckeové a Pohár města Mariánské Lázně - ZPMG - přihlašování ukončeno!
|
GSK Mariánské Lázně |
|
14.4.2024 |
Přerovská stužka - KP |
TJ Spartak Přerov |
|
13.4.2024 |
Sletová soutěž - VP - přihlašování ukončeno!
|
TJ SPKV |
|
13.4.2024 |
Přerovská stuha - VP |
TJ Spartak Přerov |
|
7.4.2024 |
Hradecká korunka - KP |
TJ Slavia H.K. |
|
7.4.2024 |
Veselská panenka - VP |
SK MG Veselí/M |
|
7.4.2024 |
Jiřetínský pohár - ZP - oprava |
TJ Sokol H.Jiřetín |
|
6.4.2024 |
Jiřetínský dráček - KP |
TJ Sokol H.Jiřetín |
|
6.4.2024 |
RG Cup - VP |
TJ Slavia H.K. |
|
6.4.2024 |
Mantilácký tulipánek |
SK MG Mantila Brno |
|
6.4.2024 |
Veselská stuha - ZP, KP |
SK MG Veselí/M |
|
6.4.2024 |
Aprílový závod |
TJ SPKV |
|
6.4.2024 |
Žďárská pampeliška - ZP - přihlašování je ukončeno!
|
ŠSK AŠSK Active SVČ Žďár/S |
|
29.3.2024 |
Dobrušské jaro - KP, ZP |
SK MG Dobruška |
|
24.3.2024 |
Třebovický čertík - ZP - oprava |
TJ Sokol Třebovice |
|
24.3.2024 |
Žďárská sněženka - VP |
TJ Žďár/s |
|
24.3.2024 |
Ústecký pohárek - KP, ZP |
GSK Ústí/L |
|
23.3.2024 |
Třebovický čertík - KP |
TJ Sokol Třebovice |
|
23.3.2024 |
Ústecký pohár - VP - přihlašování ukončeno!
|
GSK Ústí/L |
|
23.3.2024 |
Bizon´s cup - KP |
VS Praha |
|
23.3.2024 |
Velikonoční kraslice - ZP |
TJ Sokol v Táboře |
|
18.3.2024 |
Velikonoční pohár |
TJ ZŠ Hostivař |
|
16.3.2024 |
Liberecká sněženka - ZP a KP - ZMĚNA - přihlašování ukončeno!
|
MG Liberec |
|
16.3.2024 |
Stodůlecký pohár - ZP |
SK MG Stodůlky Praha |
|
16.3.2024 |
Bohemka Cup - Přihlašování je ukončeno!
|
TJ Bohemians Praha |
|
16.3.2024 |
Pohár města Kyjova - ZP |
GyTa Kyjov |
|
16.3.2024 |
Disney Cup 2024 - VP, ZP, KP |
SKP MG Brno |
|
10.3.2024 |
Pohár snů - KP |
TJ Sokol Hodkovičky |
|
9.3.2024 |
Dream Cup - VP |
TJ Sokol Hodkovičky |
|
2.3.2024 |
Milevský pohár |
Proactive Milevsko |
|
2.3.2024 |
Mini Ajur Cup 2024 - ZP
|
SK MG Ajur H.K. |
|
2.3.2024 |
Pohár dobré vůle - Goodwill Cup 2024 - aktualizace 1501 |
SK Motorlet Praha |
Výsledky |
27.1.2024 |
Led(n)ová vločka 2024 |
GSK Tábor |
|
|
|
|
|